12.01.2015 12:02

Zima 2014/2015 na hale

Svátky i konec roku jsou za námi a na hale se odehrála spousta zajímavých věcí. Vzhledem k problémům s přidáváním příspěvků na webové stránky jsme byli odkázaní informovat Vás hlavně skrze sociální sítě. Vše je vyřešeno a tak přinášíme krátký souhrn :)

Opět proběhlo několik úspěšných turnajů, nohejbalový například se tu objevil po velmi dlouhé době a turnaj přípravek, který pořádal David Muller tu nebyl asi ještě nikdy :) Čekali jsme na Ježíška, slavili Silvestr a několikery narozeniny a také jsme se konečně dopracovali ke stálé otevírací době! Kromě termínů kdy je hala v pronájmu je tak otevřeno pravidelně od středy do soboty vždy od 17:00 do 22:00. Šipky i fotbálek jsou docela v zápřahu, na čepu na Vás obvykle čeká výborný Radegast 12° a Gambrinus 11° a zakousnout můžete kromě toustů, párků v rohlíku, nebo klobásky i originální domácí nakládané hermelíny, nebo jiné akční specialitky :)

Jak je vidno z rozpisu, po vlažném začátku letošní abnormálně teplé zimy se docela podařilo naplnit i termíny nájmů v hale. A protože zima ještě nejspíš končit nebude, čekají na Vás ještě turnaje v badmintonu, futsalu (24.1.2015), nohejbalu i fotbálku a v šipkách :)
Mírnou obměnou projde bar, kde bychom rádi udělali kvalitní odsávání a osvětlení…

Veškeré informace o aktuálním dění na hale se snažíme sdílet na facebooku a nyní by měla probíhat kvalitnější komunikace i přes webové stránky.
Některé fotky z akcí najdete ZDE + TADY jsou fotky z nohejbalového turnaje od Pájka... Děkujeme :)
 

—————

Zpět


Kontakt

Sportovní hala Uherčice

Sportovní 171
Uherčice
691 62


+420 732 108 069