03.12.2015 12:51

Vánoce a zima 2015/2016 na hale

Vánoce na hale budou i letos plné turnajů, soutěží a jiných sportovně kulturních aktivit.

Futsalový turnaj připadá již na 19.12. a předpokládá se, že se opět zúčastní týmy ze širokého okolí a z Brna. Pevně doufáme, že odvahu přihlásit se najdou vzhledem k aktuální fotbalové formě konečně i někteří místní :) Navštívit nás, fandit a třeba se i občerstvit pak může samozřejmě kdokoli, koho tento sport zajímá.

Čekání na Ježíška (24.12.) bude začínat tradičně ve 13 hodin a my se těšíme na všechny malé neposedy, kteří se nemůžou Ježíška dočkat a rádi si tak zkrátí čas sportováním a hraním s ostatními. Pro děti je jako obvykle připraven malý dáreček a pro tatínky (nebo maminky) drobné pohoštění :)

Šprtcový turnaj – mistrovství Uherčic připadne na sobotu 26.12. a jako každý rok nabídne určitě nespočet zajímavých soubojů, taktických vychytávek a pohodovou atmosféru. Přihlásit se může kterýkoliv Uherčičák, který má chuť poměřit síly. Soutěží se o putovní pohár a celoroční respekt soupeřů. Pozor, akce pouze pro místní!

Turnaj v nohejbalu zkusíme letos podruhé, protože první ročník nakonec nedopadl vůbec špatně. Odehraje se 27.12. a hlásit se můžou tříčlenné týmy odkudkoli. Večer po turnaji pak oslava vítězů a relax u baru :)

Turnaj ve stolním tenisu uděláme zřejmě i letos přímo o silvestrovském dopoledni. Bližší informace ještě podáme prostřednictvím facebooku a na webu.

Tenisový turnaj připadne tzv. mezi svátky a skládat hráče a přihlášky budou místní chlapi, kteří pravidelně chodí do haly tenis hrávat.

Florbalová ukončená se uskuteční letos poprvé a bude připravená pro pravidelné pondělní hráče florbalu. V pondělky se totiž už pátým rokem na hale schází 10 – 16 členná skupina amatérských milovníků tohoto sportu. Skupina není nijak uzavřená a jak už jsme mnohokrát reklamovali, přijít může opravdu kdokoli!

Badminton, šipky a fotbálek jsou také v plánu, všechny tyto turnaje naskládáme hned k začátku nového roku. U šipek jsme se už ponaučili s počtem hráčů a automatů, takže se nemusíte bát nových rekordů v časových limitech :)

Pravidelné sportovní přenosy letos zkvalitníme o několik sportovních kanálů a proběhne úprava „plátna“ :) Sledujeme hlavně brněnskou Kometu, zápasy ligy mistrů a representace.

Všechny akce ještě postupně upřesníme pomocí plakátů, zde na webu a na facebooku!

Celou zimu je na hale pravidelný provoz, kdy se poměrně slušně daří zaplnit sportovní plochu, i společenské prostory. Odehrává se zde spousta narozeninových oslav, zapíjení čerstvých potomků, různých koncertů a jiných sportovně společenských akcí. Máte – li námět, či nápad na nějakou svoji, nebojte se nám ozvat. Hala nabízí velmi flexibilní prostory s audio technikou, projektorem, fotbálkem a šipkami a plně zásobený bar s množstvím různých dobrot.


Za kolektiv sportovní haly bych Vám moc rád popřál krásné a klidné vánoce a úspěšný a ve zdraví prožitý nový rok.

Ondra Kušnier

—————

Zpět


Kontakt

Sportovní hala Uherčice

Sportovní 171
Uherčice
691 62


+420 732 108 069