08.08.2012 15:40

Uherčický pivní běh 2012 se blíží - info pro závodníky!

Uherčický pivní běh 2012 se pomalu blíží a tak dáváme přesné info pro všechny, kdo se závodu zúčastní!

Závodit se bude ve dvojicích a půjde o to, zdolat v co nejkratší době šest pivních stanovišť, rozmístěných po celé obci. Na každém stanovišti bude jeden kontrolor + obsluha výčepu, která bude dělat všechno pro to, aby jste měli pivo nachystané včas a přesně na míru :)

První stanoviště je hned u haly. Po dopití piva se pokračuje do hospody „U Valdyna“, potom zadem na stanoviště „U Kušnierů", dál potom na stanoviště „Starosta“, odtamtud kolem k Šopikovi „Na radnici“ a zakončovat se bude opět v hale, kde se po vypití posledního piva stopuje čas a zapisuje se do tabulky.

Trať se bude zdolávat v různě upravených a okrášlených zahradních kolečkách („kotouč“). V každém kotouči musí být povinná výbava v podobě helmy pro toho, kdo se zrovna poveze. Závodník, který v daném úseku kolečko tlačí, mít helmu nemusí! Po každém stanovišti se pak závodníci prohazují a předávají si helmu.

Kolečka mohou vypadat jakkoli, čím veselejší, tím větší šance na jednu z výher :)
podmínkou je, aby byla na lidský pohon a měla jen JEDNO kolečko. Přídavná kolečka a nebo jiné druhy pohonu nebudou tolerovány!

Každý závodník dostane před závodem k dispozici mastnou dobrotu z udírny, protože „kdo maže, ten jede“ ! :)

Pokud bude přihlášených dvojic dostatek, bude se soutěžit ve třech disciplínách - samotný ZÁVOD, MISS KOTÓČ a FREESTYLE BATTLE! Každá soutěž bude ohodnocena zvlášť :)

POZOR! Závod není jen pro domorodce - zúčastnit se může opravdu kdokoli odkudkoli, mapky budou k dispozici + značení u cesty! Rádi přivítáme také fanoušky jednotlivých týmů, kteří se mohou shromáždit v cíli (u haly), nebo postávat u jednotlivých stanovišť a v mezičase se občerstvovat také :)
Přihlásit se může kdokoli starší 18 let.

V ceně startovného jsou samozřejmě piva, dobrota z udírny, cílový steak + ceny pro vítěze danných disciplín…
Večer pak bude připraveno posezení nejen pro unavené závodníky, ale pro kohokoli, kdo má chuť strávit večer u grilu na zahrádce s hudbou :)

Přihlášky posílej nejpozději do 14.8 na hala2011@seznam.cz , nebo dones osobně na recepci haly, případně pak na tel. 732 108 069, kde se taky dozvíš odpovědi na věci, které tě zajímají.
 

Neboj se a zkus to! :)

Těšíme se na vás…

—————

Zpět


Kontakt

Sportovní hala Uherčice

Sportovní 171
Uherčice
691 62


+420 732 108 069