26.07.2012 12:08

První ročník Arsenal Bosňa cupu vyhrál tým HORY z Přísnotic

Premiérový ročník futsalového turnaje s názvem Arsenal Bosňa Cup se odehrál v sobotu 21. července v Uherčicích u Hustopečí. Pořádali jej lidé kolem místní sportovní haly a bylo se opravdu na co dívat.

Turnaj se odehrával na dvou travnatých hřištích za účasti šestnácti týmů z Brněnska a Břeclavska. Počasí až na drobnou podvečerní výjimku futsalistům přálo a i když byl program pro hráče poměrně náročný, panovala zde příjemná atmosféra až do pozdně večerních hodin.
Po celý den bylo možné se občerstvit u několika stánků, případně ochutnat pochoutky z grilu a udírny.

Po soubojích ve čtyřech základních a čtyřech postupových skupinách se vytřídilo osm nejlepších týmů, kde dominovaly hlavně týmy Arsenal Kuřim, Hory Přísnotice, Berušky z Brna a Senioři. Tito si to mezi sebou nakonec také rozdali v závěrečných bojích o medaile, ze kterých vyšel vítězně tým Hory. Ten fanoušky překvapil nejen zarputilým přístupem, ale také faktem, že za něj po celý turnaj nastupovala i zástupkyně ženského fotbalu, která nikterak za pány nezaostala a byla jednou z opor týmu. Na druhém místě pak skončil tým Berušek a třetí místo obsadil Arsenal Kuřim.

Ihned po finálovém zápase proběhlo předání cen týmům i nejlepším jednotlivcům a na provizorním pódiu vystoupily kapely Skrznaskrz a Frog and Fog.

Rádi bychom touto cestou poděkovali obci Uherčice, Romanu Šopíkovi z Hostince Na radnici, Kristýně Slezákové, Brněnské asociaci futsalu (BAF),  firmám H – Glost, Dřevomonta, HP Transped, Kovosmetana, HR – interier, Topení Malý, a všem dalším, kteří turnaj podpořili věcně, finančně, nebo přidali ruku k dílu tak, aby se vše podařilo.

Už teď se těšíme na další ročník :)

 

—————

Zpět


Kontakt

Sportovní hala Uherčice

Sportovní 171
Uherčice
691 62


+420 732 108 069