07.06.2013 17:40

Arsenal Bosňa Cup 2013

POZOR, ROZLOSOVÁNÍ STAHUJ ZDE:
rozlosování 2013.jpg (174,3 kB)

Zveme Vás na II. ročník futsalového open air turnaje, konaného za podpory obce Uherčice a pod záštitou místní sportovní haly.
 Termín turnaje je 13.7.2013 a odehrávat se bude na hřišti a v areálu sportovní haly v Uherčicích u Hustopečí.

- 2 travnatá hřiště
- hrací doba 1 x 15 minut
- rozhodčí BAF
- hodnotné ceny
- ocenění nejlepších jednotlivců
- večer po turnaji zajištěna hudba + grilování …
- stanování v areálu zdarma

 Občerstvení-udírna, maso na grilu, pivo, limo, atd. Posezení a zázemí zajištěno.
 V případě nepřízně počasí bude k dispozici možnost přesunu do sportovní haly!

 Systém bude určen podle počtu přihlášených týmů. Turnaj není kapacitně omezen.

 Předběžně rezervujte místa na hala2011@seznam.cz .
 Startovné 1000 Kč lze poslat na účet 180659119/0300, případně pak donést osobně na recepci sportovní haly v Uherčicích, nebo zaslat na adresu Ondra Kušnier, Uherčice 240 , 691 62. Do účelu platby napište NÁZEV TÝMU-STARTOVNÉ.
 Uzávěrka přihlášek a losování turnaje proběhne 10.7.2013 !!!

 Bližší informace na tel.: 732 108 069 (Ondra Kušnier) a 608 403 443 (Martin Ptáčník)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prozatím přihlášené týmy jsou:

ARSENAL TAURITO KUŘIM
HUSTOPEČE FUTSAL
TATRANKY
PÍSKOVNA ČERNOVICE
FC ATRAPS - Hombres
HC DIVOČÁCI

ZEZI
PAPÍROVÍ KAPESNÍČCI
ALCATRAZ
DETOX TEAM
AVANTI SAVCI
MLOK KUŘIM
GEPARD BRNO
TROUBSKO
CELEANO FC

VYŠŠÍ PRINCIP
FC OUTSIDERS
KOLOMAZNÍCI
TULLAMORE BOYS
LÍNÉ ZMIJE
SISLÍ FARMA
LUNETIC
JOGA BONITO

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj bude odehrán na dvou hřištích o rozměrech cca 40x20 m, jenž budou vytvořeny na ploše fotbalového hřiště (V případě velmi špatného počasí bude připravena alternativa kryté haly - hrací čas by v tomto případě musel být krácen a upravil by se hrací systém - je potřeba počítat i s touto alternativou a nabalit si SÁLOVKY !!!).
Povolená obuv na travnaté hřiště jsou maximálně lisovky / liťáky - s jakoukoli kovovou variantou šroubů nebudete na hřiště vpuštěni!!!

Turnaj budou řídit kvalifikovaní rozhodčí pod taktovkou Martina Ptáčníka. Hrací čas bude 2 x 10 minut (finále 2 x 12 minut) s dvouminutovou poločasovou pauzou. Hrací systém je tradiční  4+1 a střídá se hokejově. Hrát se bude bez akumulovaných faulů. Hrací míče budou velikosti  4 - futsalové.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Základní pravidla, která se mohou průběžně aktualizovat:
•    Hraje se na auty, které se rozehrávají z boční čáry nohou, přešlap je povolen, ale hráč se musí dotýkat alespoň částí nohy postranní čáry. Míč musí být v klidu a musí se rozehrávat buď z postranní čáry nebo do 20 cm od čáry směrem ze hřiště.
•    Roh se rozehrává klasicky, aut za brankou vyhazuje brankář rukou a SMÍ házet přes půl hřiště. Branky nesmí být dosaženo přímo z výkopu, rozuměno přímou střelou z poloviny hřiště bez předchozí rozehrávky.
•    Po obdržené brance rozehrává tým v půlícím kruhu.
•    Týmy musí nastupovat v jednotných dresech s čísly ! Kapitán musí být označen páskou. Po každém utkání kapitáni podepíšou zápis a odsouhlasí svým podpisem střelce branek.
•    Hraje se futsalovým míčem s nízkým odskokem o rozměru 4.
•    Hrací čas bude 1 x 15 minut.
•    V play-off se v případě nerozhodného výsledku budou kopat penalty. Nejdříve 3 na každé straně, poté již jedna proti jedné, ve které již může být stejný střelec.
•    Branku nelze dosáhnout kopem z autu, hodem rukou nebo z nepřímého kopu, pokud ovšem tento některý hráč netečuje.
•    Skluzy s míčem nebo bez něj se budou hodnotit dle pravidel futsalu.
•    Při standartních situacích musí být bránící hráč 5 metrů od rozehrávajícího, v případě že tak neučiní, upozorňuje jej rozehrávající hráč vstyčením ruky. Tyto situace musí být rozehrávány do 4 vteřin.
•    Malá domů se nesmí chytit do rukou a po výhozu brankáře ji může bránící hráč náhrat až v případě po dotyku protihráče - nové pravidlo!!!
•    Mezi zápasy je plánována maximální pauza - 2 minuty, proto žádám o co nejzodpovědnější přístup, který se tohoto týká. V případě, že některý tým určený začátek utkání nestihne, následuje kontumace s výsledkem 0:5.
•    Každý tým má povinnost předat řádně vyplněnou soupisku svého týmu, a to nejpozději 30 minut před začátkem jeho základní skupiny !!!
•    Hráč, který obdrží ČK, ať už za faul či nesportovní chování má automaticky STOP pro příští utkání !!! Po obdržení ČK je hráč vyloučen, do utkání již nesmí nastoupit a jeho tým hraje 2 minuty oslabení. Když jeho tým během oslabení obdrží branku, oslabení se ruší. Minimální počet hráčů na hřišti je 2 + 1, pokud budou vyloučeni 3 z jednoho týmu, následuje kontumace 0:5.
•    Všechny týmy svou účastí na turnaji berou na vědomí, že se jednotliví hráči turnaje účastní na vlastní nebezpečí. Poředatel nezodpovídá za případná zranění, ztráty, nebo jiné nepříjemnosti spojené s pobytem hráče v areálu.
•    Všechny týmy žádám o spolupráci a ochotu při týmovém focení pro fotodokumentaci turnaje.

SRAZ VŠECH TÝMŮ, KTERÉ JSOU NALOSOVÁNY DO RANNÍCH SKUPIN NEJPOZDĚJI V 7,30 HOD. !!! ŽÁDÁME O PŘEDÁNÍ SOUPISEK MINIMÁLNĚ 30 MINUT PŘED ZAČÁTKEM TURNAJE ZAPISOVATELŮM !!! TO SAMÉ PLATÍ PRO TÝMY ODPOLEDNÍCH SKUPIN, KTEŘÍ SE BUDOU NA HŘIŠTĚ DOSTAVOVAT INDIVIDUÁLNĚ, NEJPOZDĚJI VŠAK VE 12:30 HOD!!!

Pořadatel si vyhrazuje právo na případné změny!

—————

Zpět


Kontakt

Sportovní hala Uherčice

Sportovní 171
Uherčice
691 62


+420 732 108 069