Vítáme Vás

na oficiálních stránkách uherčické sportovní / víceúčelové haly.
Hala byla vybudována v roce 2002. Nabízí jak sportovní, tak kulturní a relaxační vyžití po celý rok.


Ochutnávkový svátek burgerů a piva lll

Léto už nám zase skoro bere roha, akce střídá akci a my na hale opět pomaličku směřujeme k té největší... Ano, i letos smícháme dohromady stovky burgerů a hektolitry piv, okořeníme to kvalitní muzikou a lehkou sportovní činností. A jako třešničku na dortu si dovolíme pobavit ratolesti a rozdat nějaké ty dárky. To všechno ZADARMO... bez vstupného :D

A na co že se vlastně můžete těšit?
Oproti loňsku jsme posílili food kout, přibylo více grilů a dojde k mírnému zjednodušení nabídky. Nepřijdete však o různé druhy hamburgerů, tortil, steaků, klobásek a sýrových variací! ;)
Pro ty, kteří raději sladké bude opět připravena "polní cukrárnička" s točenou zmrzlinou, domácími zákusky, ledovou a neledovou kávou a míchanými drinky :)
A pozor, po skvělé zkušenosti z jiných pivních večírků jsme letos přizvali i vynikající „palačinkárnu z Podivína“!! :D

Hamburgery a další pochutiny budou z dílny SH burger a jména jednotlivých pivovarů budeme postupně zveřejňovat ;) Parádní kousek se nám letos podařil domluvit s Radegastem, který u nás připraví workshop koutek. Tam vám letošní finalista soutěže Pilsner Urquell Master Bartender ( Richard Richi Máša ) ukáže, jak se správně čepuje pivo „na hladinku“, „čochtan“, „mlíko“ a nebo třeba „šnyt“… :O

Celá akce vznikla i díky úzké a dlouhodobé spolupráci s kapelou SKRZNASKRZ! Je natolik dlouhodobá, že se na ně můžete těšit i letos :D Další do party bude výborná SKA kapela Gentlemens club a se svým veselým folk – punkem přispěje parta Hovaduo :D

No a aby se u nás líbilo i těm nejmenším, zapojil se do akce starý dobrý FAIR-NET, který už několikrát dokázal, že umí pobavit :) I tentokrát si připravili skákací hrad a další nápady...

Vstup na celou akci je ZDARMA ( čti dobrovolné :) ) a konat se bude za každého počasí. Bude kvalitně zastřešena a k dispozici budou i vnitřní prostory sportovní haly ;)

Jakékoli datazy směřujte na FB haly, případně na tel. 732 108 069. Těšíme se na vás!!!


Pivní běh 2016


Bosňa cup 2016 vyhrál Kalábek

Velmi náročný víkend je za námi a my moc děkujeme všem, kteří nám s ním pomohli! A i těm, kteří se tu zastavili na něco dobrého :)
Letošní Bosňa Cup vyhrál tým Štukovaná omítka Kalábek Lino Senior Club Brno :D , když si ve finále poradil s týmem Gladiátorů. Na třetím místě skončili borci z týmu HP futsal. Domácí zástupci dokázali potrápit kde koho a prokousali se na místo čtvrté! :) Gratulujeme všem a budeme se těšit příště...
 


Vánoce a zima 2015/2016 na hale

Vánoce na hale budou i letos plné turnajů, soutěží a jiných sportovně kulturních aktivit.

Více zde...Pivní běh 2015


Zima 2014/2015 na hale

Svátky i konec roku jsou za námi a na hale se odehrála spousta zajímavých věcí. Vzhledem k problémům s přidáváním příspěvků na webové stránky jsme byli odkázaní informovat Vás hlavně skrze sociální sítě. Vše je vyřešeno a tak přinášíme krátký souhrn :)

Více ZDE...


(po)Vánoční futsalový turnaj IV. ročník

Zveme Vás na futsalový turnaj v Uherčicích, konaný 24.1.2015 v místní sportovní hale.
6 - 12 týmů, hrací čas 2x10 minut, 2 delegovaní rozhodčí, ceny pro týmy i jednotlivce, možnost přespání, možnost občerstvení,večírek pro vytrvalé... :D

Více zde...Pozor AKCE!

Říká se, že středa je obvykle nejnáročnější den týdne. Od víkendu daleko, do víkendu daleko a když si k tomu ještě člověk přičítá aktuální všelijaké počasí a fakt, že prázdniny pomalu končí, nálada někdy klesá k bodu mrazu :)
Na hale jsme se rozhodli, že abychom Vám těch posledních 10 prázdninových dní třeba trošku zpříjemnili, otvíráme brány dokořán a do konce prázdnin vyhlašujeme všechny sportovní aktivity, které se provozují u nás v hale zdarma! Tedy… ne úplně dokořán, otevřeno bude denně od 15:00 do 22:00 :) A to už je dost prostoru třeba na to, přijít si zahrát futsálek, florbal, tenis, badminton, stolní tenis, nebo třeba volejbal…

Rakety a hokejky k zapůjčení zůstávají za stejnou cenu, jako obvykle, bar na hale bude v provozu, akce se nevztahuje na automaty (šipky, fotbálek) :)

Je nutné objednat se předem na tel. 732 108 069 ... platí už dnes!


Kotóčem kolem Bosně 2014 - uherčický pivní běh III

Rok se s rokem sešel a my bychom vás opět rádi pozvali na veselou závodní akci s názvem Uherčický pivní běh 2014, aneb „KOTÓČEM KOLEM BOSNĚ“ !
HLAVNÍ ZÁVOD:
Závodit se bude ve dvojicích a půjde o to, zdolat v co nejkratší době šest pivních stanovišť, rozmístěných po celé obci. Zpestření pak přinese hlavně fakt, že závodit se bude v různě upravených a okrášlených zahradních kolečkách („kotouč“). Soutěžit se bude o zajímavé ceny, přihlásit se může kdokoli starší 18 let.

Akce proběhne 9.8.2014, přihlášky nutno podat nejpozději do 8.8.
Večer pak bude připraveno posezení nejen pro unavené závodníky, ale pro kohokoli, kdo má chuť strávit večer u grilu na zahrádce s hudbou :)

Soutěžit se bude ve třech disciplínách - samotný ZÁVOD, MISS KOTÓČ a FINÁLNÍ SLALOM! Každá soutěž bude ohodnocena zvlášť :)

POZOR! Závod není jen pro domorodce - zúčastnit se může opravdu kdokoli odkudkoli, mapky budou k dispozici + značení u cesty! Rádi přivítáme také fanoušky jednotlivých týmů, kteří se mohou shromáždit v cíli (u haly), nebo postávat u jednotlivých stanovišť a v mezičase se občerstvovat také :)

Přihlášky posílej na hala2011@seznam.cz , nebo dones osobně na recepci haly, případně pak na tel. 732 108 069, kde se taky dozvíš odpovědi na věci, které tě zajímají. Startovné je 250 Kč na osobu (v ceně vypitá piva při závodu, ceny pro vítěze, něco na zub po závodě, příprava a úklid trati).

Podrobnosti budeme doplňovat postupně...

Máš odvahu? :)


Arsenal Bosňa Cup 2014

Již tento víkend se v areálu sportovní haly v Uherčicích odehraje další (III.) ročník futsalového turnaje Arsenal Bosňa Cup. Po loňském úspěšném „testu“ ženského týmu Tatranek jsme letos připravili samostatnou ženskou skupinu, která sice nebude ohromovat počtem týmů, ale zajímavá určitě bude :)

Rozlosování týmů do skupin pro letošek vypadá takto:


 


Jarní badmintonový turnajZveme Vás na badmintonový turnaj ve čtyřhře, který se odehraje 22.3.2014 ve sportovní hale v Uherčicích.
Bude se "pinkat" na čtyřech hřištích, systémem dvou souběžně hraných skupin, ze kterých vzejdou týmy pro semifinále a finále.
Dvojice mohou být smíšené! Sraz v 8:30, začátek prvních zápasů v 9:00.
Možnost zapůjčení rakety (omezený počet), míčky zajišťuje pořadatel.
Zajímavé ceny, občerstvení na baru (pivko, víno, nealko, hermelíny, párky v rohlíku, tousty, ...), příjemná atmosféra, večer pak posezení, šipky, pinec, hudba a oslava vítězů :)
Startovné na tým je 240 Kč, v případě zájmu rezervujte týmy na mail hala2011@seznam.cz, na FB, nebo tel. na 732 108 069. Nejpozději však do čtvrtka 20.3.


Silvestr na halePomalu, ale jistě se nám blíží konec roku 2013 a s ním silvestrovská veselice :)
Nemáš plán na Silvestra a nechceš sedět doma? Přijď do haly!

Po minulé (snad se shodneme) povedené halové oslavě Nového roku, kdy se nás tu sešlo cca 30, popili jsme, zatancovali a zahráli i nohec (!!!), jsme si řekli, že by byla škoda to nezkusit zopakovat. Tedy…
…jukebox a videodiscotačka na plátně, pití na baru zajištěno, chlebíčky, očka a cukroví "z vlasních zásob", půlnoční přípitek, hry a soutěže v hale, prskavky, stroboskopy, hovadinky ... :)
Po minulé dobré zkušenosti taky možnost vyzkoušet předpůlnoční „nestřízlivý“ nohejbal a badminton a krytá kuřárna s pinecem!

Start v 20 hod, jídlo si dones dle libosti, vstupné DOBROVOLNÉ (příspěvek na energie a úklid).

Pozvi přátele, přijít může kdokoli!
Veškeré návrhy, dotazy, připomínky směřujte na Ondru (732 108 069), ať se stihne případně vše vychytat :)

Těšíme se na vás!


A vítězi II. pivního běhu se stávají...

Je za námi další ročník uherčického Pivního běhu, ve kterém tentokrát zápolilo 10 soutěžních dvojic.

S nejrychlejším časem letos vyhrává tým ve složení Marek Doušek a Tomáš Sadílek (nejrychlejší čas, nejvíc "odplivnutých" piv)!!!
Na druhém místě skončil tým Kuba Caha a Adam Štika (nejhezčí kostýmy). Třetí místo obsadil Petr Málek a Lukáš Bríza (tuning i s podsvícením kolečka).
Miss kotóč vyhrál Enzo (Ferrari) tým a cena za odvahu byla předáná dívčímu týmu ve složení Markéta Hořínková a Kristýna Vaňková (v cíli bez ztráty kytičky!!!)
Gratulujeme, děkujeme všem zúčasněným závodníkům a tešíme se na vás v příštím roce, nebo na některé z jiných akcí na hale :)

 


Pivní běh 2013 se blíží!

Po loňském úspěchu jsme pro Vás i letos připravili vtipný, zajímavý a do samého konce nervy drásající závod KOTÓČEM KOLEM BOSNĚ 2013.
Jedná se o druhý ročník závodu, ve kterém nemusí být primárním cílem rovnou vítězství, ale už třeba jen to, že se do cíle nějakým způsobem (a v nějaké podobě) závodníci dopraví!

Více zde...


Vítězem Arsenal Bosňa Cupu 2013...

...se stává tým hustopečských futsalistů! Na druhém místě skončil Arsenal a třetí místo obsadil tým FK Tragiczny Widok.

Více zde...


Novinky

13.12.2013 12:44

III. (skoro)Vánoční turnaj za námi!

III. ročník (skoro)Vánočního turnaje ve futsalu ovládli zkušení futsalisté z Křoví, kteří ve finále...

Celý článek

—————

02.12.2013 13:01

(skoro)Vánoční futsalový turnaj (III. ročník) je nalosován!

Dopolední skupina (sraz + předání soupisky v 8:15):  - Avanti Savci  - Nosislav - Futsal...

Celý článek

—————

11.11.2013 18:11

Tenisový turnaj

Tenis je v naší hale prakticky nejvíc provozovaný sport, střídá se zde pravidelně několik dvojic z...

Celý článek

—————

07.11.2013 09:34

(skoro)Vánoční futsalový turnaj (III. ročník)

Zveme Vás na futsalový turnaj v Uherčicích, konaný 7.12.2013 v místní sportovní hale. 6 - 10 týmů,...

Celý článek

—————

16.09.2013 12:49

Opět začínáme cvičit - středeční FIT MIX

Opět rozjíždíme cvičení pro ženy - FIT MIX !! Hodinové lekce se může zúčastnit kdokoliv, koho baví...

Celý článek

—————

27.08.2013 10:02

"Naši" kluci futsaloví a článek o nich

Trénují u nás a daří se jim. Více v článku :)

Celý článek

—————

12.08.2013 10:02

Hoři a Týna, odvážné slečny z Podivína – rozhovor s prvními přihlášenými účastnicemi Pivního běhu

Prázdniny se přehouply do své druhé poloviny a ti, kdo zrovna netráví dny v klimatizované...

Celý článek

—————

11.07.2013 12:50

Arsenal Bosňa Cup 2013 je tu!

Turnaj je za dveřmi a tak bychom si mohli připomenout pár důležitých informací. Areál bude...

Celý článek

—————

10.07.2013 22:19

Rozlosování Arsenal Bosňa Cupu 2013

rozlosování 2013.jpg (178438)  

Celý článek

—————

24.06.2013 17:13

První týmy na Arsenal Bosňa Cup 2013

vyvěšeny první přihlášené týmy a turnajové propozice ! ;) poskládej tým a pojď se přidat! přihlášky...

Celý článek

—————


Kontakt

Sportovní hala Uherčice

Sportovní 171
Uherčice
691 62


+420 732 108 069